Figures/Prize Figures: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 27: | Line 27: | ||
| Bandai Spirits | | Bandai Spirits | ||
| [https://myfigurecollection.net/item/1427412 MyFigureCollection] | | [https://myfigurecollection.net/item/1427412 MyFigureCollection] | ||
|- | |||
| [[File:Gold Ship Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Gold Ship]] | |||
| June 29, 2022 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1449213 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Mihono Bourbon Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Mihono Bourbon]] | |||
| July 26, 2022 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1449223 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Rice Shower Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Rice Shower]] | |||
| July 26, 2022 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1449241 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Tamamo Cross Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Tamamo Cross]] | |||
| August 23, 2022 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1449217 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Oguri Cap Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Oguri Cap]] | |||
| September 21, 2022 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1449215 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Mayano Top Gun Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Mayano Top Gun]] | |||
| October 22, 2022 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1553751 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Daitaku Helios Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Daitaku Helios]] | |||
| November 25, 2022 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1576749 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Kitasan Black Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Kitasan Black]] | |||
| December 13, 2022 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1615046 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Satono Diamond Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Satono Diamond]] | |||
| December 22, 2022 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1615045 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Mejiro Dober Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Mejiro Dober]] | |||
| Janurary 2023 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1641952 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Mejiro Ryan Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Mejiro Ryan]] | |||
| Janurary 2023 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1641953 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Nice Nature Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Nice Nature]] | |||
| Feburary 2023 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1662175 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Matikanetannhauser Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Matikanetannhauser]] | |||
| Feburary 14, 2023 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1662176 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Ikuno Dictus Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Ikuno Dictus]] | |||
| Feburary 28, 2023 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1674721 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Twin Turbo Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Twin Turbo]] | |||
| March 2023 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1674721 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Curren Chan Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Curren Chan]] | |||
| April 25, 2023 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1685440 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:TM Opera O Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[T.M. Opera O]] | |||
| May 09, 2023 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1728104 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Admire Vega Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Admire Vega]] | |||
| June 28, 2023 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1773938 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Meisho Doto Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Meisho Doto]] | |||
| June 28, 2023 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1773939 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Narita Top Road Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Narita Top Road]] | |||
| July 14, 2023 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1795650 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Fine Motion Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Fine Motion]] | |||
| August 22, 2023 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1812744 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Air Shakur Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Air Shakur]] | |||
| August 24, 2023 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1812743 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Smart Falcon Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Smart Falcon]] | |||
| September 12, 2023 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1846389 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Daiwa Scarlet Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Daiwa Scarlet]] | |||
| October 24, 2023 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1872918 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Vodka Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Vodka]] | |||
| October 26, 2023 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1872917 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Manhattan Cafe Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Manhattan Cafe]] | |||
| November 28, 2023 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1908021 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Agnes Tachyon Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Agnes Tachyon]] | |||
| November 28, 2023 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1908022 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Symboli Rudolf Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Symboli Rudolf]] | |||
| December 19, 2023 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1952398 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Mr CB Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Mr. C.B.]] | |||
| December 21, 2023 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1952399 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Air Groove Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Air Groove]] | |||
| Janurary 23, 2024 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1978530 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Eishin Flash Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Eishin Flash]] | |||
| Janurary 25, 2024 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1978533 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:El Condor Pasa Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[El Condor Pasa]] | |||
| Feburary 20, 2024 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/2001395 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Grass Wonder Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Grass Wonder]] | |||
| Feburary 22, 2024 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/2001391 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Maruzensky Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Maruzensky]] | |||
| March 22, 2024 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/2023101 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Sakura Laurel Bandai Spirits.jpg|150px]] | |||
| [[Sakura Laurel]] | |||
| May ?, 2024 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/2085284 MyFigureCollection] | |||
|- | |- | ||
| [[File:Special Week System Service Figure.jpg|150px]] | | [[File:Special Week System Service Figure.jpg|150px]] |