Figures/Prize Figures: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 303: | Line 303: | ||
| FuRyu | | FuRyu | ||
| [https://myfigurecollection.net/item/2183969 MyFigureCollection] | | [https://myfigurecollection.net/item/2183969 MyFigureCollection] | ||
|- | |||
| [[File:Special Week Noodle Stopper.jpg|150px]] | |||
| [[Special Week]]<br>Noodle Stopper | |||
| September 29, 2022 | |||
| FuRyu | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1509555 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Oguri Cap Noodle Stopper.jpg|150px]] | |||
| [[Oguri Cap]]<br>Noodle Stopper | |||
| November 29, 2022 | |||
| FuRyu | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1569169 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Fine Motion Noodle Stopper.jpg|150px]] | |||
| [[Fine Motion]]<br>Noodle Stopper | |||
| March 29, 2023 | |||
| FuRyu | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1638274 MyFigureCollection] | |||
|- | |- | ||
| [[File:Special Week System Service Figure.jpg|150px]] | | [[File:Special Week System Service Figure.jpg|150px]] |