Figures/Prize Figures: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 281: | Line 281: | ||
| [[File:Vivlos Relax Time.jpg|200px]] | | [[File:Vivlos Relax Time.jpg|200px]] | ||
| [[Vivlos]]<br>Relax Time | | [[Vivlos]]<br>Relax Time | ||
| {{Sortable Date| | | {{Sortable Date|October 2024}} | ||
| Bandai Spirits | | Bandai Spirits | ||
| | | [https://myfigurecollection.net/item/2320374 MyFigureCollection] | ||
|- | |- | ||
| [[File:Satono Diamond Trio Try iT.jpg|200px]] | | [[File:Satono Diamond Trio Try iT.jpg|200px]] | ||
Line 332: | Line 332: | ||
| Sega | | Sega | ||
| [https://myfigurecollection.net/item/2296968 MyFigureCollection] | | [https://myfigurecollection.net/item/2296968 MyFigureCollection] | ||
|- | |||
| [[File:Fuji Kiseki Luminasta.jpg|200px]] | |||
| [[Fuji Kiseki]] | |||
| {{Sortable Date|November 2024}} | |||
| Sega | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/2340454 MyFigureCollection] | |||
|- | |- | ||
| [[File:Special Week System Service Figure.jpg|200px]] | | [[File:Special Week System Service Figure.jpg|200px]] |