Figures/Prize Figures: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 275: | Line 275: | ||
| [[File:Verxina Relax Time.jpg|200px]] | | [[File:Verxina Relax Time.jpg|200px]] | ||
| [[Verxina]]<br>Relax Time | | [[Verxina]]<br>Relax Time | ||
| {{Sortable Date|September | | {{Sortable Date|September 2024}} | ||
| Bandai Spirits | | Bandai Spirits | ||
| [https://myfigurecollection.net/item/2244017 MyFigureCollection] | | [https://myfigurecollection.net/item/2244017 MyFigureCollection] | ||
|- | |||
| [[File:Vivlos Relax Time.jpg|200px]] | |||
| [[Vivlos]]<br>Relax Time | |||
| {{Sortable Date|Janurary 2025}} | |||
| Bandai Spirits | |||
| | |||
|- | |- | ||
| [[File:Satono Diamond Trio Try iT.jpg|200px]] | | [[File:Satono Diamond Trio Try iT.jpg|200px]] |