Figures/Prize Figures: Difference between revisions
no edit summary
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 234: | Line 234: | ||
| [[File:Sakura Laurel Bandai Spirits.jpg|150px]] | | [[File:Sakura Laurel Bandai Spirits.jpg|150px]] | ||
| [[Sakura Laurel]] | | [[Sakura Laurel]] | ||
| May | | May 2024 | ||
| Bandai Spirits | | Bandai Spirits | ||
| [https://myfigurecollection.net/item/2085284 MyFigureCollection] | | [https://myfigurecollection.net/item/2085284 MyFigureCollection] | ||
|- | |||
| [[File:Rice Shower Shifuku ver.jpg|150px]] | |||
| [[Rice Shower]]<br>Shifuku ver. | |||
| May 27, 2022 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1543912 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Rice Shower Shifuku ver Smiling ver.jpg|150px]] | |||
| [[Rice Shower]]<br>Shifuku ver. Smiling ver. | |||
| May 27, 2022 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1543913 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Mihono Bourbon Shifuku ver.jpg|150px]] | |||
| [[Mihono Bourbon]]<br>Shifuku ver. | |||
| October 07, 2022 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1543918 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Mihono Bourbon Shifuku ver Smiling ver.jpg|150px]] | |||
| [[Mihono Bourbon]]<br>Shifuku ver. Smiling ver | |||
| October 07, 2022 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1543919 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Kitasan Black Relax Time.jpg|150px]] | |||
| [[Kitasan Black]]<br>Relax Time | |||
| Feburary 16, 2024 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/2133992 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Cheval Grand Relax Time.jpg|150px]] | |||
| [[Cheval Grand]]<br>Relax Time | |||
| Feburary 28, 2024 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/2133991 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Verxina Relax Time.jpg|150px]] | |||
| [[Verxina]]<br>Relax Time | |||
| September 2024 | |||
| Bandai Spirits | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/2244017 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Satono Diamond Trio Try iT.jpg|150px]] | |||
| [[Satono Diamond]]<br>Trio-Try-iT | |||
| November 2023 | |||
| FuRyu | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1783632 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Kitasan Black Trio Try iT.jpg|150px]] | |||
| [[Kitasan Black]]<br>Trio-Try-iT | |||
| December 05, 2023 | |||
| FuRyu | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/1784161 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Manhattan Cafe Trio Try iT.jpg|150px]] | |||
| [[Manhattan Cafe]]<br>Trio-Try-iT | |||
| August 2024 | |||
| FuRyu | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/2183964 MyFigureCollection] | |||
|- | |||
| [[File:Agnes Tachyon Trio Try iT.jpg|150px]] | |||
| [[Agnes Tachyon]]<br>Trio-Try-iT | |||
| September 2024 | |||
| FuRyu | |||
| [https://myfigurecollection.net/item/2183969 MyFigureCollection] | |||
|- | |- | ||
| [[File:Special Week System Service Figure.jpg|150px]] | | [[File:Special Week System Service Figure.jpg|150px]] |